Madame Edith

spotkajmy się…

w miejscu, w którym CZUJĄ SIĘ PAŃSTWO KOMFORTOWO albo tam gdzie właśnie czujemy, że NIE JESTEŚMY SOBĄ
To co pozwolę sobie zaproponować jest nowością na naszym rynku, w ramach usług PREMIUM, a przynajmniej współcześnie.

Zapraszam na PRYWATNE, bądź FIRMOWE konsultacje, niezobowiązujące spotkania, podczas których w sprawdzonej i rekomendowanej przez mnie restauracji, przy stole, spróbujemy potraw, których nigdy nie jedliśmy, a wiemy, że ta umiejętność jest nam niezbędna, bądź może okazać się przydatna. Oczywiście, nie musimy konsumować ślimaków, przegrzebek czy langustynek, a menu może być dowolne, bo stół będzie tu tylko smacznym tłem. Tłem do zagadnienia związanego z dobrymi manierami, zdobywaniem pewności siebie i doprecyzowywaniem naszej szerokiej już wiedzy.

PRZY OKAZJI OPOWIEM o kulturze stołu, sztuce konwersacji, najczęściej popełnianych gafach i sposobie radzenia sobie z nimi.

IMG_9651IMG_0687IMG_1948

Jeżeli zechcą Państwo, przy okazji, degustować wino, z chęcią zaproponuję lokale, w których wiem, że nie tylko serwis ale jakość proponowanych win jest wyjątkowa. Na Państwa życzenie w spotkaniu będą uczestniczyli czołowi polscy sommelierzy ze STOWARZYSZENIA SOMMELIERÓW POSLKICH, z którymi mam przyjemność współpracować, a którzy przekazują wiedzę o winie w sposób po prostu bardzo smaczny.

IMG_1630IMG_1999

A jeżeli lubią Państwo GRAĆ W TENISA, to po zapraszam na kort. Byłem kiedyś zawodnikiem i trochę mi zostało.

4_blog9_blog