Madame Edith

Charytatywne szkolenie

Wiele wielkich słów zostało już wypowiedzianych, tak samo jak wiele wielkich gestów zostało poczynionych, a pomoc UKRAINIE wciąż jest i długo będzie potrzebna.

Pozwolę sobie dołożyć cegiełkę, w ramach moich kompetencji i możliwości, do ogromnego wsparcia, którego codziennie udzielamy i za które jestem Państwu wdzięczny.

Jak mogę, możemy pomóc?

W sobotę 12 marca 2022 r. (sobota) w godzinach 11:00 – 14:00 zapraszam na charytatywne szkolenie on-line z zakresu savoir-vivre’u.

Poproszę jedynie o wpłatę dowolnej kwoty na Polską Akcję Humanitarną (link do zbiórki bit.ly/3MffbBT).

Nikt nie będzie pytał, ile Państwo wpłacili, każda złotówka ma znaczenie.

Wiem, że zasilili Państwo niejedną zbiórkę, nie raz kupili niezbędne środki higieniczne i żywność, zaoferowali miejsce w samochodach, domach i mieszkaniach.

Jeżeli zamierzali Państwo kiedykolwiek wziąć udział w szkoleniu z zakresu dobrych manier przeprowadzonych przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem na styku dyplomacji, biznesu i życia towarzyskiego, ale budżet wymagał innych celów, to teraz jest ten moment, by wziąć udział w takim spotkaniu, a przy okazji ponownie pomóc Ukrainie.

Jak zapisać się na charytatywne szkolenie?

Osoby zainteresowane szkoleniem poproszę o wysłanie e-maila na adres adamjarczynski@dobremaniery24.pl

W temacie proszę wpisać „wezmę udział w szkoleniu 12 marca”. Będzie to bardzo pomocne, ponieważ w zależności od liczby osób uczestniczących zakupię odpowiedni pakiet w platformie świadczącej usługi webinarowe.

Dzień przed szkoleniem wyślę do Państwa link do spotkania.

Do zobaczenia

Adam Jarczyński